O co jde?

Skládáš hudbu, hraješ v kapele nebo pořádáš koncerty?

Jestli chceš umět plavat v hudebním světě, tak jsi tu správně! Web je zaštítěn nezávislým sdružením Svaz autorů a interpretů.

Více info

Dvě věci jsou skvělý! Že jsi navštívil náš web a že tě tvoje hraní nebo pořádání koncertů baví!

Určitě přemýšlíš, jak celý ten cirkus posunout dál a z garáže se dostat na větší pódia. Máš skvělý písničky, na svůj nástroj cvičíš každý den a neustále si kreslíš nápady, jak by měly vypadat pozvánky na tvojí akci!

Hrajucesky.cz ti pomůže rozkoukat se v hudebním světě!

Kolem pódia číhá řada nástrah - OSA, Intergram, špatně postavené smlouvy mezi pořadateli a hudebníky, mizernej zvukař, prázdný publikum, drahý nástroje, prázdný kapsy a ještě k tomu ztracený trsátko jedinýho kytaristy v kapele…

Možná si říkáš, že se tě to netýká - chceš zkrátka hrát a tohle neřešit. Chápu, ve škole nebo v práci máš svých starostí dost. Byla by ale škoda, aby sis jednou řekl, že je to drahej koníček (moje přítelkyně říká drahoušek) a pořádání nebo aktivní hraní pověsil na hřebík. Hlavně by to bylo zbytečné. Stačí rozmotat pár polopravd a mýtů, naučit se pár jednoduchejch postupů (udržovat nástroje v čistotě nebo třeba odevzdávat pořadateli předem připravený playlist) a hned může kapela nebo klub fungovat lépe a radostněji!

Hrajucesky.cz pro tebe připravil Svaz autorů a interpretů. Není to OSA, není to Intergram, nejsou to lidi z ministerstva a ani jiné podezřelé postavičky. Jsou to skladatelé, muzikanti, pořadatelé a dělají svojí práci s láskou.

Přesvědč se na www.sai.cz